Staří harcovníci se rozloučili bramborovou medailí

V okresním kole florbalu středních škol naši studenti vybojovali 4.místo

Staří harcovníci se rozloučili bramborovou medailí

      Nejlepším možným způsobem, svou účastí, se na okresním florbalovém happeningu SUBTERRA CUP 2024 v Náchodě rozloučila se svými reprezentačními povinnostmi stará garda našich sportovců. Ač za těchto okolností není informace o umístění tou úplně nejdůležitější, pro pořádek dodejme, že jsme si kromě silných sportovních zážitků odvezli i diplom za celkové čtvrté místo.

         Za to, že si i přes svůj nabitý studijní program v maturitním ročníku našli čas na (patrně poslední) sportovní reprezentaci Gymnázia Broumov, děkuji následujícím studentům:

Jonáši Kohlovi, Kryštofovi Mádle, Filipu Pancnerovi, Miloši Teichmanovi, Michaelu Važanovi, Maxmiliánu Hartwichovi (všichni oktáva), Jakubu Kubáskovi, Dominiku Lehotskému, Matyáši Konrátovi a Janu Pavelkovi (všichni 4. A).

Nemenší poděkování samozřejmě náleží i zástupcům generace nastupující - Šimonu Navrátilovi a Dominiku Pavlíčkovi z 1. A.

                                                                                                                                   za sekci TV Pavel Trenčanský

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB