Studentky 4.A: Německo nás jako takové mile překvapilo

Kateřina Karpfová a Kateřina Sajfrídová, obě ze 4.ročníku, hodnotí zájezd do německého Rohru.

Studentky 4.A: Německo nás jako takové mile překvapilo

Ve středu 3. října po 23. hodině jsme opouštěli broumovský výběžek s očekáváním, že se podíváme do jiné země, potkáme nové lidi a uvidíme něco, co „tady u nás“ nemáme. A myslím si, že nás všechny Německo jako takové velmi mile překvapilo. Po procházení se v Norimberku ulicemi s netradiční, ale velmi pěknou architekturou a posedávání na břehu Dunaje v Regensburgu jsme přijeli do Rohru, kde na nás čekalo spoustu velmi milých a ochotných lidí, kteří dělali všechno pro to, abychom na těch pár dní, strávených s nimi, měli co nejkrásnější vzpomínky. Každý si během zájezdu přišel na své, od návštěv zajímavých památek a míst, jako byl Salzburg, Weltenburg nebo Mnichov a jeho slavný Oktoberfest, přes pokoušení domluvit se cizím jazykem až po navázání nových kontaktů.

Tímto ještě jednou moc děkujeme paní učitelce Janouškové, paní Hornychové a panu učiteli Prchalovi za krásný zážitek.

Karpfová/Sajfrídová 4.A

 Chtěla bych tímto poděkovat sponzorům exkurze do Bavorska za finanční a věcnou podporu. Jedná se o město Broumov, Krajský úřad Královéhradeckého kraje, firmu Z- Trade a pivovar Olivětín. Studenti byli se zájezdem spokojeni, přivezli si mnoho různorodých zážitků a hlavně navázali kontakty s rodilými mluvčími.

Magdaléna Janoušková 

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB