Studovali na gymnáziu: Lenka Fridrichová zvítězila v prestižním Redpoint Rallye Sudety

Maturantka z 2014 Lenka Fridrichová ovládla nejtěžší kategorii 111 km - ženy 19 - 34 let, maturantka z 2022 Karolína Thérová zvítězila v kratší kategorii na 60 km, její bratr z 1.A Ondřej Thér byl v kadetech 15 - 16 let 3.místě.

Studovali na gymnáziu: Lenka Fridrichová zvítězila v prestižním Redpoint Rallye Sudety

  Každý rok se prestižního závodu horských kol účastní desítky současných i bývalých studentů. Mimo výsledků uvedených v úvodu by nemělo zapadnout i vynikající 16.místo letošního maturanta Michala Petra v nejtěžším mužském závodě a Tereza Hotárková z 1.A obsadila 3.místo v kategorii juniorek na trati 60km.

Nejlepšího výsledků  dosáhla Lenka Fridrichová, která zvítězila mezi ženami v kategorii 19-34 let, v absolutním pořadí všech žen byla na skvělém 2.místě. 111 km v obtížném terénu ujela za 6:34:15, 5 hodin. Lenka Fridrichová maturovala na našem gymnáziu v roce 2014, v současné době pracuje jako učitelka na ZŠ Hronov, kde učí angličtinu, občanskou výchovu a tělocvik. V cyklistice se nejvíce věnuje mtb maratonům jako je Český pohár v maratonu, Prima Cup a KPŽ.  Úspěchů zaznamenala naše absolventka celou řadu, například pódiová umístění i celkové výhry na etapových závodech jako je Trilogy, 4 Islands, Masiv, Sudety Challenge (PL), Beskidy Trophy (PL) a další. Dále pódiová umístění na Českém poháru v maratonu i na dalších jednotlivých závodech. Je potřeba dodat, že Lenka svoje vítězství ve včerejším soborním závodě Redpoint Rallye Sudety / 9.9.2023/ obhájila. Blahopřejeme a držíme palce v dalších závodech.  (mk)

Zajímavý článek o naší absolventce zde:

https://www.damynakole.cz/2022/06/pod-poklickou-s-lenkou-fridrichovou/

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB