Studují na gymnáziu: Martina Zimmermannová - letní tábory Rožmitál

Studentka 4.ročníku patří mezi organizátory a vedoucí dětských táborů.

Studují na gymnáziu: Martina Zimmermannová - letní tábory Rožmitál

Naši studenti se věnují i prospěšné činnosti:

TÁBOR JUMANJI

Dne 23.srpna se konal čtyřdenní tábor na téma Jumanji. Účastnilo se ho 24 dětí ve věku od 7 do 14 let. První den byly děti rozděleny do čtyř oddílů, navzájem se představily a postupně poznávaly. Byly seznámeny s pravidly tábora a také s areálem. Druhý den se děti pustily do hry, vrhly kostkou a plnily jeden úkol za druhým. Všichni se bavili a odváděli skvělou týmovou práci. Třetí den nás čekal výlet na nedalekou farmu Wenet v Otovicích, kde jsme strávili příjemné dopoledne se zvířátky. Dětem se na farmě moc líbilo a my vedoucí, jsme si trochu odpočinuli. Poslední den se vyhodnocovalo pořadí celotáborových her. Dětem se rozdaly diplomy, uklidil se celý areál tábora a naposled jsme si všichni společně sedli k táborovému ohni. Nadešel čas odjezdu a rozloučení, a tak se všichni vydali do svých domovů při krásné vzpomínce na tábor. Po celou dobu tábora se o děti staralo osm vedoucích a snažili se ukázat dětem, že lze trávit volný čas i jiným způsobem. Odměnou pro ně bylo, jak se děti naučily spolupracovat a navzájem si pomáhat.
Tímto chceme poděkovat i našim sponzorům, kteří přispěli na činnost letošního tábora. Sponzoři: Kovoob Zimmermann & Šabata, Farma Wenet a pan Milan Kindl. Děkujeme také Elišce Hrubé a Natálii Čihákové za možnost projížďky na koních, Zbyňkovi Muzikářovi za doprovod na kytaru, ale i paní kuchařce Vendy za výborné stravování. Za sebe děkuji i svým kolegům vedoucím, kteří odvedli skvělou práci - Denča, Simča, Terka, Káťa, Alex, David a Jirka. S Vaší podporou naše činnost bude i nadále pokračovat. Těšíme se opět příští rok!

Letní tábory Rožmitál
Martina Zimmermannová, 4.A

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB