Studují u nás: Sourozenci Jindřich a Štěpánka Novotní

Štěpánka Novotná studuje v sekundě, její bratr Jindřich v kvintě, oba se závodně věnují tanci. Letos poprvé soutěží mezi dospělými.

Studují u nás: Sourozenci Jindřich a Štěpánka Novotní

Jindra se Štěpánkou  v tomto roce přestoupili do kategorie dospělých. Jelikož jsou ve třídě B nováčky, začali na soutěžích sbírat první zkušenosti. Trénují v týdnu i o víkendech ve svém tanečním klubu a v Jičíně. O vánočních prázdninách se zúčastnili soustředění, na kterém měli možnost trénovat s tanečními mistry, ale také s trenérkou baletu, která přijela na pozvání z Ruska. Zasoutěžili si již také ve Dvoře Králové, Kolíně a Hlinsku. Sice na úspěch čekají, ale první body už získali Zároveň se účastní tanečních plesových ukázek, které měli možnost předvést již dvakrát v předvánočním čase v Beránku v Náchodě a na maturitním plese našeho gymnázia. V lednu své taneční umění předvedli na plesech v Dolanech a v Provodově-Šonově..V sobotu 11.února můžete Jindru se Štěpánkou vidět při předtančení na maturitním plese 4. ročníku. :-)

Z. Valášková
 
 

 

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB