Tercie bude péct pro Arwina

V pondělí 16.září nechte svačinu doma. Pečeme také ve středu a pátek. Zakoupením dortíka, koláčku či něčeho slaného podpoříte indického chlapce.

Tercie bude péct pro Arwina

Chlapce sponzoruje Gymnázium Broumov od roku 2006 v rámci programu Adopce na dálku ve spolupráci s Arcidiecézní charitou Praha, která celý program zajišťuje. Od roku 2006 do 2012, a poté od 2012 do 2016 byl adoptivním synem vždy konkrétní třídy, Od té doby je tak trochu bezprizorní. Pokud chce nějaká třída si pravidelně s Arwinem anglicky dopisovat, nechť se staví kabinetě dějepisu pro upřesňující informace.

Arwin se narodil roku 2000. Dnes již studuje vyšší školu, jeho snem je být webdesignerem.Jeho maminka umřela, otec pracuje jako námezdní dělník. Pochází z indického státu Kárnataka, kde je úředním jazykem kannadština. Bydlí v malém městě Badyar, nedaleko je téměř milionové město Mangalore. Pochází z křesťanské komunity v jinak hinduistické oblasti.

Pokud chcete na Arwina přispět, tak si zakupte na chodbě před sborovnou dortík, koláček nebo něco slaného od studentů tercie. Začínáme v pondělí 16.září o velké přestávce.
(mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB