Učí na gymnáziu: Veronika Ibrahimová - Učitelé jsou tady pyšní na své žáky

Absolventka z roku 2018 bude učit na našem gymnáziu anglický a český jazyk.

Učí na gymnáziu: Veronika Ibrahimová - Učitelé jsou tady pyšní na své žáky

    Veronika je naše bývalá studentka, maturovala 2o18, rozhodla se vrátit jako učitelka češtiny a angličtiny.

"Viděla jsem pár škol ve Finsku i v Česku a rozhodla se vrátit sem, i když jsem viděla školy mnohem větší, lépe technicky vybavené, tak Gymnázium Broumov vedlo a vede žáky k tomu, aby měli svůj názor, postoj, uměli jej obhájit, ale uměli i ustoupit, přiznat, že se mýlí. Měla jsem pocit, že ti učitelé tady to nedělají pro peníze, prestiž, moc nebo cokoli jiného. Přináší jim radost práce s mladými lidmi, čerpají z nich energii a sami jim energii vrací. Nikde to není perfektní, ani tady samozřejmě ne, ale zatímco v některých školách začnou mluvit o vybavení, tady začnou mluvit o svých žácích. Jsou na ně pyšní. A s tím se dá pracovat.
Doufám, že dokážu žákům nabídnout to nejlepší možné vzdělání a slušné a respektující jednání, být jím dobrým učitelem, průvodcem, a kolegům zase být dobrým kolegou, o kterého se mohou opřít a se kterým mohou spolupracovat.
O mně a mém životě bych řekla jen to, že si nově žiju spokojeně v domě v Polici nad Metují se svým snoubencem (a brzo i kočkou), rádi hrajeme po večerech počítačové hry s přáteli, chodíme na procházky, poslouchám hudbu, čtu si knížky, sportuju. Úplně obyčejný, pro někoho možná nudný, rodinný život, ale já nic jiného nikdy nechtěla. Těším se na vás."

 Krásná slova Veroniky pohladila po duši. A jen dodám, snoubenec Martin Dudek bude učit matematiku na naší škole. Na informace o něm se můžete těšit. (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB