Úspěšní absolventi: Pavla Hajpišlová, PR manažerka

Pavla maturovala na naší škole v roce 2016. Již tehdy moderovala školní akce a pracovala pro Českou televizi.

Úspěšní absolventi: Pavla Hajpišlová, PR manažerka

Pavla Hajpišlová se do mediálního prostoru začala postupně dostávat už v poměrně útlém věku. Od 14 let se občasně začínala objevovat na obrazovkách České televize, tehdy v sobotním dopoledním vysílání na ČT1 v pořadu Zprávičky jako redaktorka i moderátorka edukativních reportáží o bezpečném chování na internetu a kyberšikaně. Vše začalo díky projektu Digináves, kdy se naskytla možnost být součástí skvělého týmu právě na broumovském gymnáziu.
Zhruba 11 let se věnuje moderování kulturních a sportovních akcí. Svou první tiskovou konferenci moderovala jako náhrada za indisponovaného zkušeného moderátora, který den před jejím konáním onemocněl.
Vše už během studií na gymnáziu vedlo k tomu, aby v září roku 2016 nastoupila na katedru žurnalistky Univerzity Palackého v Olomouci, kde se postupně specializovala na televizní žurnalistiku a sport.
Během studentského života narazila na zajímavou přednášku Maji Ošťádalové z Ogilvy a vše se začalo obracet na tu "druhou stranu", tedy PR. První kontakt s touto oblastí si vyzkoušela během organizace nejtěžšího etapového cyklistického závodu ve střední Evropě Kupkolo.cz MTB Trilogy.
Po úspěšných státnicích dalo slovo slovo a za dva měsíce se začala zapracovávat ve firmě SPR media, která se specializuje na sportovní PR a mediální operace během předních sportovních eventů – Zlatá tretra, Ostrava Beach Open, SP ve sjezdovém lyžování žen v Jasné, MS v parahokeji, Prague Playoffs, CSIO CET Prague Cup. Mimo tyto akce se v březnu roku 2021 stala PR manažerkou Českého krasobruslařského svazu.
V současné době je PR Executive a pracuje na klientech Tesco, IKEA a LABS1503. Její kroky vedly také přes Palírnu U Zeleného stromu, kdy nedávno pomohla klientovi spolu s médii oslavit 504 let za doprovodu Jiřího Bartošky.
Co by Pavla vzkázala studentům?
Koukejte se všude okolo, chopte se jakékoliv příležitosti! Cestujte, vzdělávejte se v jiných jazycích, setkávejte se se zajímavými lidmi. Sněte a dávejte si pozor na to, co si přejete!
P.S. Na fotografii oslavy 500. výročí nejstarší palírny u nás. Vedle Pavly marketingový manažer Staré žitné myslivecké pan Boris Rajdl.           /mk/

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB