Vanesa Veselá: Postřehy ze seznamováku 1.ročníku

Přinášíme text třídní učitelky Hany Vodňanské a článek studentky Vanesy Veselé o adaptačním kurzu.

Vanesa Veselá: Postřehy ze seznamováku 1.ročníku

Dobrá nálada mezi kapkami deště

Ani nepřízeň počasí nepokazila dobrou náladu 1.A během Seznamovacího kurzu ve dnech 14.9.- 15.9. 2017 v Teplicích nad Metují. Všichni byli milí, ochotni nadchnout se pro jakoukoliv aktivitu.

Děkuji všem žákům 1.A i paní učitelce Čápové za prima rozjezd školního roku! H.V.

Seznamovák v podání Vanesy Veselé, žákyně 1.A

V září jsme se jako nová třída 1. A vydali do Teplic nad Metují za účelem se navzájem poznat, vytvořit nová přátelství a kamarádskou atmosféru, která nás bude provázet další čtyři roky studia. I když počasí ze začátku nevypadalo nejlépe, nám to náladu nezkazilo a s pláštěnkami jsme šli na prohlídku skal. Dozvěděli jsme se pár zajímavostí, našli houby, procvičili fantazii, a dokonce nám na chvilku vysvitlo sluníčko. Po prohlídce jsme se vrátili zpět do penzionu, kde nás čekaly seznamovací hry, zároveň jsme oprášili naše znalosti. Ke konci dne někteří měli energie málo, jiní ji mohli rozdávat, proto jsme se uchýlili ke klidnější variantě – kreslení našich vlastních pravidel a zásad na nástěnku sídlící u nás ve třídě.

Druhý den se nám vstávalo těžko, ale po vydatné snídani čekala závěrečná část našeho dvoudenního „seznamováku“. Slaňovat se mělo původně ze skály, ale počasí nepřálo, proto se uskutečnilo pouze spouštění z borovic u penzionu. To ničemu nevadilo, zájemců bylo mnoho. Rozhodně tato možnost ozkoušela naši zručnost.

Adaptační kurz se velmi povedl, naše třída je jeden veselý celek. Pevně doufám, že nám to vydrží a brzo budeme jako jedna velká rodina.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB