Volby 2022: Na chodu města se budou podílet naši nedávní absolventi

V zastupitelstvu zasedne Michal Čepelka, Vojtěch Vašák a Přemysl Valášek. Michal Čepelka dokonce v radě města. Zastupiteli byli zvoleni také Jiří Ringel a Miroslav Mádle.

Volby 2022: Na chodu města se budou podílet naši nedávní absolventi

     Jak jsme informovali, zvolenými zastupiteli byli náš ředitel Jiří Ringel a také zástupce Miroslav Mádle. Mezi zvolenými je i řada našich absolventů, z těch nedávných jmenujme Michala Čepelku, maturanta z roku 2006, a Vojtěcha Vašáka, maturanta z roku 2013. Oba jmenovaní byli členy vítězného seskupení Broumovská vlna. Michal Čepelka bude dokonce broumovským radním. Na fotografii je Michal třetí zprava, druhý zprava je Vojtěch Vašák. Blahopřejeme našim bývalým studentům a jsme rádi, že se nebojí převzít odpovědnost za chod města. Absolventem je i Přemysl Valášek, na fotografii druhý zleva, maturoval v roce 2000. (mk)

P.S. Našimi absolventy z dřívějších dob jsou i místostarosta Kamil Slezák či radní Šárka Sedláčková, samozřejmě také bývalý starosta a dnes jen řadový zastupitel Jaroslav Bitnar.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB