Všem učitelům, zaměstnancům a studentům pohodové léto

Školní rok 2021 - 2022 je úspěšně za námi.

Všem učitelům, zaměstnancům a studentům pohodové léto

      Vysvědčení rozdána, dobojováno, školní rok tentokráte bez covidových komplikací. Byl to rok výživný, plný akcí, které se nestihly v době distanční výuky. Lyžařské, cyklistické a vodácké kurzy, prodloužené školní výlety, divadla, odborné exkurze, plesy, poslední zvonění, piknik párty, muzikál, oslavy 77.výročí českého gymnázia a řada jiných akcí. Také se, samozřejmě, učilo. Všechno, co se na naší škole dělo, můžete sledovat jednak na školním webu, jednak zde na našem facebooku. Můžete si zde přečíst téměř každý den novinky ze života naší školy. Zprávy budou aktualizovány i o prázdninách, samozřejmě s menší frekvencí. Všichni potřebujeme trochu odpočinku, vypadnout za hranice všedních dní.
        Jako odpovědná osoba za web a facebook školy vám děkuji za přízeň, kterou nám dáváte. Děkuji všem kolegům, kteří svými příspěvky pomáhají šířit dobré jméno naší školy. Všem učitelům, zaměstnancům školy, studentům současným i bývalým, všem fanouškům našeho gymnázia přeji pohodové léto a vydatný odpočinek. Užijte si to.

                                                             Milan Kulhánek

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB