Webový přístup pro rodiče

Od října umožňuje škola rodičům dálkový přístup k údajům ze školního systému Bakalář, krátkou informaci a přístupové heslo pro rodiče dostali žáci v úterý 10.10.

Webový přístup pro rodiče

Vážení rodiče,

zprovoznili jsme pro Vás webový přístup do školního informačního systému Bakalář. Naleznete v něm informace o výuce, čtvrtletní klasifikaci (1.V a 2.V i průběžnou), přehledu absence atd.

Domníváme se, že ovládání systému je dostatečně intuitivní, ale je samozřejmě možné požádat o radu například třídní učitele. Doporučujeme Vám na úvodní obrazovce po přihlášení přepnout na záložku Next, otevře se nová a přehlednější verze informačního systému.

Pomocí záložky Komens přímo v systému můžete komunikovat s třídním, ředitelstvím i ostatními rodiči prostřednictvím zpráv a omlouvat předběžně absenci (Komens-Poslat zprávy-Typ: omluvení absence), samotný omluvný list zůstává v papírové podobě. Systém doladíme za provozu:)

Na přiloženém lístečku jsou Vaše přihlašovací údaje, do prohlížeče zadáte gybroumov.bakalari.cz .

Jiří Ringel, zástupce ředitele

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB