Z Indie dorazila výroční zpráva Arwina, našeho adoptovaného indického chlapce

Arwine má výborné výsledky v informačních technologiích. Vysvědčení najdete na školním facebooku. A ve středu 18.9. svačinu doma - tercie peče pro Arwina.

Z Indie dorazila výroční zpráva Arwina, našeho adoptovaného indického chlapce

Dnes dorazila z Indie výroční zpráva a vysvědčení našeho adoptivního syna Arwina. Arwine v současné době studuje již třetí ročník Sacred Heart College v Madanthyaru. Má velmi dobré výsledky v předmětech souvisejících s počítači, nyní uvádí, že by chtěl být softwarový inženýr. V těchto odborných předmětech patří k nejlepším na škole. Během letních prázdnin pracoval brigádně v pohostinství a v zemědělství. Ve volném čase hraje kriket.
Minimální roční příspěvek na studium, učebnice, uniformu a školní pomůcky je 5 tisíc. Tuto částku pomáhají získat studenti tercie, kteří budou i zítra, tj. ve středu 18.9. o velké přestávce nabízet svoje koláčky, dortíky a jiné dobroty. Přijďte o přestávce ochutnat a přispět na dobrou věc
Už je z Arwina docela fešák, nemyslíte? (mk)

.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB