Zážitky mají být silné: Školní výlet primy

O tom, jak prima řádila na školním výletě, se můžete dočíst v textu třídní učitelky Lídy Lorencové.

Zážitky mají být silné: Školní výlet primy

Zážitky mají být silné, je jedno jakého druhu. To si primáni vyzkoušeli na prvním společném výletě. Vyrazili pěšky z Křinic, přes Hvězdu, Slavný, Zaječí rokli, Kamennou bránu do Božanova. První zkouška odolnosti byla na Slavném. Místo svačiny přišel déšť, kroupy a bouřka. Ze Slavného šli všichni svižným krokem, mokří a zmrzlí. Po ubytování v Božanově v Arkádě u pana Davida mohli sledovat stříhání oveček. Potom místo zaslouženého odpočinku šli na hřiště hrát míčové hry. Večer je čekala stezka odvahy. Podepsat se na hřbitově je jen pro silné jedince, pokud vedle vás stojí mnich a za zády vám pobíhá bílá paní, tak to už chce hodně odvahy. Zvládli to všichni, jen některým se trochu klepala ruka :). Druhý den si dali limonádu na Chatě pod Korunou a prohlédli si oboru v Martínkovicích. Po očištění bot od h.... se vrátili unavení, špinaví, ale spokojení autobusem do Broumova.
Děkujeme za odvoz batohů panu Cirklovi a panu Holubovi a za krásné ubytování a vstřícnost panu Davidovi (mimochodem je to absolvent našeho gymnázia).   LL

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB