Zprávy ze školní knihovny

S potěšením oznamuji, že se školní knihovně velmi daří a na 2. patře úspěšně konkuruje sousednímu bufetu...

Zprávy ze školní knihovny


S potěšením oznamuji, že se školní knihovně velmi daří a na 2. patře úspěšně konkuruje sousednímu bufetu. Pro duševní potravu si do ní denně přichází asi desítka studentů. Knihovnu před Vánoci také navštívil Ježíšek, takže se může pochlubit řadou nových titulů, zejména z oblasti četby k maturitě, ale i z oblíbeného žánru fantasy. Přijďte se podívat, je opravdu z čeho vybírat!
V knihovně najdete také všechny knihy spisovatelky Anny Bolavé, která k nám nedávno přišla na besedu. A také několik výtisků nových překladů knih George Orwella od našeho bývalého kolegy Jana Kalandry.
Rovněž čtenářská výzva si našla své příznivce. Kristýně Volfové a Anně Hůrkové ze 4.A se už dokonce podařilo celou výzvu úspěšně splnit, za což byly Nadačním fondem gymnázia odměněny novou knížkou dle vlastního výběru.
Úspěšné recenze knih ze čtenářské výzvy najdete zde na webu a jsou také vystaveny před knihovnou. Dnes přinášíme novou recenzi kouzelné knihy pro mládež Tobiáš Lolness od Terezy Antošové.


zde: https://www.gybroumov.cz/userfiles/antosova/antosova-tereza.pdf?fbclid=IwAR2IY9_6bKNbF-AqESVgfLHaoPTmJ6QorzWGkidf7lKebB_7kUz-84TsPtg


(Helena Knittelová)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB