Rozvrh platný od 1. září 2021 - zde.

Suplování:   Pondělí 16.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 13.5.2022 (10:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

           

odp.

odp.

odp.

1.V

   

vých

vých

     

odp.

odp.

2.A

           

odp.

odp.

odp.

2.V

vých

vých

         

odp.

odp.

3.A

             

odp.

odp.

3.V

             

odp.

odp.

4.V

             

odp.

odp.

5.V

           

odp.

odp.

odp.

6.V

             

odp.

odp.

7.V

             

odp.

odp.

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čápová Markéta

-

-

Tr

Hj

..

..

-

-

 

Hnyk Michal

         

-

..

-

 

Hnyková Barbora

   

-

-

         

Horák Vojtěch

         

..

-

   

Hornychová Marie

-

-

     

-

-

   

Knittelová Helena

-

Mt

-

Hr

-

Sm

-

   

Kulhánek Milan

..

..

-

   

..

..

   

Kroupová Eva

   

..

-

         

Kroupová Eva

 

-

             

Lengál Marek

-

Vd

Hm

..

-

..

-

..

..

Lorencová Ludmila

           

-

   

Mádle Miroslav

   

-

-

Ja

       

Matuszkiewicz Iwona

   

..

-

..

       

Michálková Alena

 

-

..

-

         

Petričenko Larisa

-

-

             

Rambousková Šárka

-

-

Hr

..

-

..

-

-

 

Salašová Martina

 

-

-

..

..

       

Slováková Dana

..

Md

..

..

Vn

-

-

..

..

Smolíková Jitka

 

Md

-

-

Vn

 

-

-

 

Šleis Jiří

..

Tr

Vd

-

-

-

-

-

 

Trenčanský Pavel

           

-

..

..

Výravský Karel

 

-

-

-

         

Zbořilová Dagmar

           

-

-

-

Zenknerová Jana

..

-

Ja

..

-

..

..

-

-

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

F

   

odpadá

 

(Šj)

 

2.hod

A

A1

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Kn)

 

2.hod

A

A3

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

2.hod

A

A2

(25)

spojí

Mádle Miroslav

(Sk)

 

2.hod

A

A4

(25)

supluje

Mádle Miroslav

(Sm)

 

3.hod

D

 

(19M)

supluje

Janoušková Magdaléna

se zaměřením na latinu

 

4.hod

Inf

 

(IVT1)

supluje

Horák Vojtěch

IVT1+2

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Ku)

 

7.- 9. hod odpadá

1.V

2.hod

B

 

(36CH)

supluje

Trenčanský Pavel

(Šj)

 

5.hod

D

 

(16M)

změna

Kulhánek Milan

 
 

3., 4. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

2.A

1.hod

M

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

2.hod

M

 

(16M)

přesun <<

Ringel Jiří

z 1.hod

 

2.hod

Č

   

odpadá

 

(Ku)

 

3.hod

Z

 

(38HV)

přesun <<

Prchal Aleš

z 17.5. (Út) 7.hod

 

3.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Mt)

 

3.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Mi)

 

3.hod

A

A3

 

odpadá

 

(Sk)

 

4.hod

D

 

(40A)

změna

Kulhánek Milan

 
 

5.hod

N

NJ2

(58J)

spojí

Janoušková Magdaléna

(Md)

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

(Ra)

 

7.- 9. hod odpadá

2.V

3.hod

M

 

(16M)

supluje

Vodňanská Hana

(Šj)

 

4.hod

DV

PP

(38HV)

spojí

Hejdánek Jakub

"zdravotní procházka"

 

1., 2. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

3.A

3.hod

Č

 

(15VV)

supluje

Hornychová Marie

(Lg)

 

6.hod

A

A2

(58J)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

6.hod

A

A4

(25)

spojí

Smolíková Jitka

(Kn)

 

6.hod

A

A1

(16M)

změna

Salašová Martina

 
 

8., 9. hod odpadá

3.V

1.hod

CH

 

(46F)

přesun <<

Hnyková Barbora

z 7.hod

 

1.hod

M

   

odpadá

 

(Ze)

 

3.hod

F

 

(25)

změna

Hnyk Michal

 
 

5.hod

Č

A1

(57)

supluje

Vnuková Helena

(Sm)

 

5.hod

Č

A2

(57)

spojí

Vnuková Helena

(Sk)

 

6.hod

Ppr

PP

 

odpadá

 

(Čp)

 

7.hod

CH

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8., 9. hod odpadá

4.V

1.hod

A

A2

(58J)

změna

Salašová Martina

 
 

2.hod

Z

 

(19M)

změna

Prchal Aleš

 
 

5.hod

Ppr

PP

 

odpadá

 

pauza na oběd

 

8., 9. hod odpadá

5.V

2.hod

A

A1

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Kn)

 

2.hod

A

A3

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

2.hod

A

A2

(25)

spojí

Mádle Miroslav

(Sk)

 

2.hod

A

A4

(25)

supluje

Mádle Miroslav

(Sm)

 

3.hod

Inf

 

(IVT1)

supluje

Horák Vojtěch

IVT1+2

 

6.hod

D

   

odpadá

 

(Lg)

 

7.- 9. hod odpadá

6.V

1.hod

Č

   

odpadá

 

(Ku)

 

2.hod

M

 

(15VV)

supluje

Vodňanská Hana

(Lg)

 

3.hod

B

 

(40A)

přesun <<

Lorencová Ludmila

z 6.hod

 

3.hod

A

A3

 

odpadá

 

(Sk)

 

3.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Mt)

 

3.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Mi)

 

4.hod

Z

 

(46F)

přesun <<

Prchal Aleš

z 20.5. (Pá) 5.hod

 

4.hod

M

   

odpadá

 

(Ze)

 

5.hod

N

NJ2

(58J)

spojí

Janoušková Magdaléna

(Md)

 

6.hod

B

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

8., 9. hod odpadá

7.V

3.hod

B

 

(36CH)

supluje

Trenčanský Pavel

(Čp)

 

4.hod

M

 

(15VV)

navíc

Hnyk Michal

 
 

4.hod

Č

   

odpadá

 

(Ra)

 

6.hod

A

A2

(58J)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

6.hod

A

A4

(25)

spojí

Smolíková Jitka

(Kn)

 

6.hod

A

A1

(16M)

změna

Salašová Martina

 
 

8., 9. hod odpadá

Pedagogický dohled u třídy:

1.V, 3., 4. hod - Kroupová Eva

2.V, 1., 2. hod - Petričenko Larisa

Suplování:   Úterý 17.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 13.5.2022 (10:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

vých

vých

         

odp.

odp.

1.V

             

odp.

odp.

2.A

vých

vých

       

odp.

odp.

odp.

2.V

             

odp.

odp.

3.A

             

odp.

odp.

3.V

             

odp.

odp.

4.V

exku

exku

exku

exku

exku

odp.

odp.

odp.

odp.

5.V

vých

vých

         

odp.

odp.

6.V

vých

vých

         

odp.

odp.

7.V

             

odp.

odp.

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čápová Markéta

..

-

-

..

-

..

-

..

..

Hnyková Barbora

 

-

-

   

-

-

   

Hornychová Marie

..

..

Ja

Ho

         

Janoušková Magdaléna

..

..

             

Janoušková Magdaléna

     

Ho

         

Knittelová Helena

..

Mt

Md

-

..

..

     

Kulhánek Milan

..

..

..

Vn

-

..

     

Lengál Marek

-

-

..

-

-

-

..

   

Lorencová Ludmila

             

..

..

Lorencová Ludmila

   

..

   

Sa

-

   

Mádle Miroslav

..

..

             

Mádle Miroslav

     

-

 

-

-

   

Matuszkiewicz Iwona

         

..

-

   

Michálková Alena

-

-

 

..

Mt

-

-

-

-

Petričenko Larisa

..

..

-

           

Prchal Aleš

   

-

   

-

     

Rambousková Šárka

-

..

-

Tr

Hn

Hn

-

..

..

Salašová Martina

     

..

..

       

Slováková Dana

Sl

-

Mi

-

Md

..

-

-

-

Smolíková Jitka

Lo

Sl

 

-

-

..

-

-

-

Šleis Jiří

..

-

-

-

..

..

..

-

-

Trenčanský Pavel

   

Sl

   

..

-

 

-

Výravský Karel

           

>>

-

-

Zbořilová Dagmar

 

-

-

           

Zenknerová Jana

-

..

Md

Hr

-

Hr

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

3.hod

A

Č2

(38HV)

spojí

Mádle Miroslav

(Kn)

 

3.hod

A

M1

(38HV)

supluje

Mádle Miroslav

(Ze)

 

4.hod

Inf

M2

(IVT2)

spojí

Horák Vojtěch

(Ze)

 

5.hod

Z

 

(36CH)

změna

Prchal Aleš

 
 

6.hod

A

A1

 

odpadá

 

oběd

 

6.hod

A

A3

 

odpadá

 

oběd

 

6.hod

A

A2

 

odpadá

 

oběd

 

6.hod

A

A4

 

odpadá

 

oběd

 

1., 2. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

1.V

1.hod

A

A2

(40A)

změna

Salašová Martina

 
 

1.hod

A

A1

(40A)

spojí

Salašová Martina

(Sk)

 

8., 9. hod odpadá

2.A

5.hod

A

A2

(27Č)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

5.hod

A

A1

(27Č)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Mi)

 

5.hod

A

A3

(40A)

supluje

Mádle Miroslav

(Sk)

 

6.hod

CH

   

odpadá

 

(Čp)

 

1., 2. hod výchovná akce

 

7.- 9. hod odpadá

2.V

1.hod

B

 

(36CH)

supluje

Lorencová Ludmila

(Sm)

 

3.hod

A

A1

(40A)

změna

Michálková Alena

 
 

3.hod

A

A2

(40A)

spojí

Michálková Alena

(Sk)

 

4.hod

Z

 

(46F)

změna

Prchal Aleš

 
 

8., 9. hod odpadá

3.A

2.hod

A

A2

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

2.hod

A

A4

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Kn)

 

2.hod

A

A1

(38HV)

změna

Salašová Martina

 
 

2.hod

A

A3

(38HV)

spojí

Salašová Martina

(Sm)

 

4.hod

Fj

Fj

(40A)

spojí

Hornychová Jaroslava

Odučí Angéique+ Marie.

 

4.hod

N

NJ1

(58J)

spojí

Hornychová Jaroslava

práce zadána od Ja

 

4.hod

N

NJ2

(51N)

změna

Hornychová Jaroslava

 
 

6.hod

Inf

Inf2

(IVT2)

spojí

Horák Vojtěch

(Ze)

 

8., 9. hod odpadá

3.V

3.hod

Fj

Fj

(51N)

spojí

Janoušková Magdaléna

Odučí Angéique+ Marie.

 

4.hod

Č

 

(15VV)

supluje

Vnuková Helena

(Ku)

 

6.hod

TV

TVh

(98S)

spojí

Strašilová Květoslava

(Lo)

 

8., 9. hod odpadá

4.V

1.- 5. hod exkurze

 

6.- 9. hod odpadá

5.V

3.hod

M

 

(15VV)

změna

Hnyk Michal

 
 

4.hod

B

 

(36CH)

supluje

Trenčanský Pavel

(Ra)

 

5.hod

ZSV

 

(57)

přesun <<

Výravský Karel

z 7.hod

 

5.hod

F

   

odpadá

 

(Šj)

 

6.hod

A

A1

 

odpadá

 

oběd

 

6.hod

A

A3

 

odpadá

 

oběd

 

6.hod

A

A2

 

odpadá

 

oběd

 

6.hod

A

A4

 

odpadá

 

oběd

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 5.hod

 

1., 2. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

6.V

4.hod

ZSV

 

(57)

přesun <<

Výravský Karel

z 19.5. (Čt) 7.hod

 

4.hod

CH

   

odpadá

 

(Čp)

 

5.hod

A

A3

(40A)

supluje

Mádle Miroslav

(Sk)

 

5.hod

A

A2

(27Č)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

5.hod

A

A1

(27Č)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Mi)

 

6.hod

Č

   

odpadá

 

(Ku)

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(Šj)

 

1., 2. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

7.V

1.hod

F

   

odpadá

 

(Šj)

 

2.hod

A

A2

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

2.hod

A

A4

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Kn)

 

2.hod

A

A1

(38HV)

změna

Salašová Martina

 
 

2.hod

A

A3

(38HV)

spojí

Salašová Martina

(Sm)

 

3.hod

A

 

(27Č)

supluje

Salašová Martina

(Tr)

 

4.hod

Fj

Fj

(40A)

spojí

Hornychová Jaroslava

Odučí Angéique+ Marie.

 

4.hod

N

NJ1

(58J)

spojí

Hornychová Jaroslava

práce zadána od Ja

 

4.hod

N

NJ2

(51N)

změna

Hornychová Jaroslava

 
 

5.hod

M

Č1

(16M)

spojí

Hnyk Michal

(Ra)

 

6.hod

M

Č2

(16M)

spojí

Hnyk Michal

(Ra)

 

8., 9. hod odpadá

Pedagogický dohled u třídy:

1.A, 1., 2. hod - Janoušková Magdaléna

2.A, 1., 2. hod - Mádle Miroslav

4.V, 1.- 3. hod - Petričenko Larisa

5.V, 1., 2. hod - Janoušková Magdaléna

6.V, 1., 2. hod - Mádle Miroslav

Suplování:   Středa 18.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 13.5.2022 (10:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

             

odp.

odp.

1.V

 

vých

vých

       

odp.

odp.

2.A

 

jiný

jiný

     

odp.

odp.

odp.

2.V

 

vých

vých

       

odp.

odp.

3.A

     

jiný

jiný

   

odp.

odp.

3.V

     

vých

vých

   

odp.

odp.

4.V

     

vých

vých

   

odp.

odp.

5.V

             

odp.

odp.

6.V

 

jiný

jiný

     

odp.

odp.

odp.

7.V

     

jiný

jiný

   

odp.

odp.

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čápová Markéta

..

..

-

..

..

-

-

-

-

Hnyk Michal

 

Vn

..

       

-

-

Horák Vojtěch

 

-

-

..

         

Hornychová Marie

-

Ja

 

-

Md

       

Janoušková Magdaléna

   

Ho

-

         

Knittelová Helena

Mt

Pr

-

Sl

..

       

Kulhánek Milan

..

..

..

..

Kp

 

..

   

Kroupová Eva

           

-

   

Lengál Marek

Pr

..

-

-

-

..

..

-

 

Lorencová Ludmila

     

-

>>

       

Lorencová Ludmila

 

..

             

Mádle Miroslav

 

..

             

Mádle Miroslav

   

-

-

 

-

-

-

 

Matuszkiewicz Iwona

   

..

   

-

-

-

 

Michálková Alena

 

..

..

           

Michálková Alena

         

..

..

   

Prchal Aleš

           

..

-

 

Rambousková Šárka

..

..

..

..

-

..

-

-

 

Ringel Jiří

   

..

           

Salašová Martina

..

..

..

           

Slováková Dana

Sm

-

-

Mt

-

-

..

-

-

Smolíková Jitka

         

Hr

..

   

Strašilová Květoslava

..

..

-

-

-

..

..

-

-

Šleis Jiří

-

-

..

Kp

Rn

-

..

-

-

Trenčanský Pavel

 

-

Sm

-

         

Vnuková Helena

     

..

-

       

Vodňanská Hana

       

Hr

-

-

-

-

Vodňanská Hana

 

..

..

           

Výravský Karel

           

-

-

 

Zenknerová Jana

Vn

Pr

..

Sl

-

..

..

-

 

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

A

A1

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Kn)

 

1.hod

A

A3

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

1.hod

A

A2

(27Č)

spojí

Smolíková Jitka

(Sk)

 

1.hod

A

A4

(27Č)

změna

Smolíková Jitka

 
 

2.hod

Z

Č1

(46F)

spojí

Prchal Aleš

(Kn)

 

2.hod

Z

M2

(46F)

spojí

Prchal Aleš

(Ze)

 

3.hod

A

 

(25)

supluje

Smolíková Jitka

(Tr)

 

4.hod

A

Č2

(15VV)

supluje

Salašová Martina

(Kn)

 

4.hod

A

M1

(15VV)

spojí

Salašová Martina

(Ze)

 

5.hod

Fj

FJ

(51N)

spojí

Mádle Miroslav

Odučí Angélique.

 

6.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Mi)

 

7.hod

TV

Dív

 

odpadá

 

(Mi)

 

8., 9. hod odpadá

1.V

4.hod

Č

 

(25)

supluje

Kroupová Eva

(Šj)

 

5.hod

Č

 

(27Č)

supluje

Kroupová Eva

(Ku)

 

2., 3. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

2.A

4.hod

A

A2

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

4.hod

A

A3

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Sk)

 

5.hod

M

 

(16M)

supluje

Ringel Jiří

(Šj)

 

6.hod

ZSV

   

odpadá

 

oběd

 

2., 3. hod jiný důvod

 

7.- 9. hod odpadá

2.V

1.hod

Z

 

(46F)

supluje

Prchal Aleš

(Lg)

 

5.hod

Inf

M2

(IVT2)

spojí

Horák Vojtěch

(Vd)

 

6.hod

Inf

Č1

(IVT2)

spojí

Horák Vojtěch

(Sm)

 

2., 3. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

3.A

1.hod

SCH

SCH

 

odpadá

 

(Čp)

 

1.hod

 

odpadá

 

(Ra)

 

1.hod

SA

SA

 

odpadá

 

(Sl)

 

2.hod

SCH

SCH

 

odpadá

 

(Čp)

 

2.hod

 

odpadá

 

(Ra)

 

2.hod

SA

SA

 

odpadá

 

(Sl)

 

3.hod

N

NJ1

(58J)

spojí

Hornychová Jaroslava

Práce zadána od Ja.

 

7.hod

F

   

odpadá

 

(Šj)

 

4., 5. hod jiný důvod

 

8., 9. hod odpadá

3.V

1.hod

Č

M1

(25)

spojí

Vnuková Helena

(Ze)

 

2.hod

Č

Inf2

(25)

spojí

Vnuková Helena

(Hn)

 

3.hod

B

 

(38HV)

přesun <<

Lorencová Ludmila

z 6.hod

 

3.hod

M

M2

 

odpadá

 

(Ze)

 

3.hod

Inf

Inf1

 

odpadá

 

(Hn)

 

6.hod

B

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

7.hod

A

A1

 

odpadá

 

(Sm)

 

7.hod

A

A2

 

odpadá

 

(Sk)

 

4., 5. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

4.V

2.hod

Fj

Fj

(51N)

spojí

Janoušková Magdaléna

Odučí Angélique.

 

6.hod

Z

 

(40A)

změna

Prchal Aleš

 
 

7.hod

A

A1

(51N)

změna

Salašová Martina

 
 

4., 5. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

5.V

1.hod

A

A1

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Kn)

 

1.hod

A

A3

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

1.hod

A

A2

(27Č)

spojí

Smolíková Jitka

(Sk)

 

1.hod

A

A4

(27Č)

změna

Smolíková Jitka

 
 

2.hod

A

 

(27Č)

navíc

Smolíková Jitka

 
 

2.hod

Z

   

přesun >>

 

na 3.hod

 

3.hod

Z

 

(46F)

přesun <<

Prchal Aleš

z 2.hod

 

3.hod

Č

   

odpadá

 

(Ra)

 

5.hod

Fj

FJ

(51N)

spojí

Mádle Miroslav

Odučí Angélique.

 

6.hod

TV

TVd

 

odpadá

 

(Sa)

 

7.hod

TV

TVd

 

odpadá

 

(Sa)

 

8., 9. hod odpadá

6.V

1.hod

Č

   

odpadá

 

(Ku)

 

4.hod

A

A3

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Sk)

 

4.hod

A

A2

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

5.hod

Z

 

(40A)

navíc

Prchal Aleš

 
 

5.hod

B

   

přesun >>

 

na 6.hod

 

6.hod

B

 

(36CH)

přesun <<

Lorencová Ludmila

z 5.hod

 

6.hod

M

   

odpadá

 

(Ze)

 

2., 3. hod jiný důvod

 

7.- 9. hod odpadá

7.V

1.hod

SCH

SCH

 

odpadá

 

(Čp)

 

1.hod

 

odpadá

 

(Ra)

 

1.hod

SA

SA

 

odpadá

 

(Sl)

 

2.hod

SCH

SCH

 

odpadá

 

(Čp)

 

2.hod

 

odpadá

 

(Ra)

 

2.hod

SA

SA

 

odpadá

 

(Sl)

 

3.hod

N

NJ1

(58J)

spojí

Hornychová Jaroslava

Práce zadána od Ja.

 

7.hod

D

   

odpadá

 

(Lg)

 

4., 5. hod jiný důvod

 

8., 9. hod odpadá

Pedagogický dohled u třídy:

1.V, 2., 3. hod - Vodňanská Hana

2.A, 2. hod - Mádle Miroslav

2.A, 3. hod - Ringel Jiří

2.V, 2., 3. hod - Michálková Alena

3.V, 4., 5. hod - Lorencová Ludmila

4.V, 4., 5. hod - Vnuková Helena

6.V, 2. hod - Mádle Miroslav

6.V, 3. hod - Ringel Jiří

Suplování:   Čtvrtek 19.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 13.5.2022 (10:39)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

             

odp.

odp.

1.V

             

odp.

odp.

2.A

 

vých

       

odp.

odp.

odp.

2.V

             

odp.

odp.

3.A

         

jiný

 

odp.

odp.

3.V

             

odp.

odp.

4.V

             

odp.

odp.

5.V

             

odp.

odp.

6.V

 

vých

         

odp.

odp.

7.V

         

jiný

 

odp.

odp.

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čápová Markéta

-

..

-

Sl

-

..

-

-

 

Hnyk Michal

 

-

-

           

Hnyková Barbora

-

-

     

..

..

   

Horák Vojtěch

 

-

Tr

           

Hornychová Marie

-

-

Lo

-

         

Janoušková Magdaléna

     

-

         

Knittelová Helena

..

..

..

-

 

..

-

   

Kulhánek Milan

..

..

 

-

..

-

..

-

 

Lengál Marek

..

>>

Vn

-

-

..

-

..

..

Lorencová Ludmila

         

-

-

   

Mádle Miroslav

         

..

     

Mádle Miroslav

   

-

-

   

..

-

 

Matuszkiewicz Iwona

   

-

   

..

-

..

 

Michálková Alena

 

Vd

-

           

Prchal Aleš

     

Mi

..

       

Rambousková Šárka

..

..

-

-

Tr

-

-

-

 

Salašová Martina

   

Ku

   

..

-

   

Slováková Dana

Mt

Vd

Ku

Lo

Kn

-

-

-

-

Smolíková Jitka

 

-

-

Lo

Mt

..

-

   

Strašilová Květoslava

Tr

Tr

-

-

-

..

..

-

-

Šleis Jiří

..

..

Pr

-

..

..

-

 

Trenčanský Pavel

     

Mt

 

..

..

   

Výravský Karel

   

Ja

Hr

         

Zenknerová Jana

-

Vn

Tr

-

-

-

-

   

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

VV

VV

(16M)

přesun <<

Staněk Petr

z 12.5. (Čt) 1.hod

 

2.hod

VV

VV

 

přesun >>

 

na 12.5. (Čt) 1.hod

 

3.hod

Z

 

(40A)

supluje

Prchal Aleš

(Šj)

 

5.hod

A

A1

(15VV)

změna

Knittelová Helena

 
 

5.hod

A

A3

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

5.hod

A

A2

(15VV)

spojí

Knittelová Helena

(Sk)

 

5.hod

A

A4

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Sm)

 

7.hod

LF

LP2

 

odpadá

 

(Šj)

 

7.hod

LB

LP1

 

odpadá

 

(Tr)

 

8., 9. hod odpadá

1.V

1.hod

TV

TVd

(98S)

spojí

Trenčanský Pavel

(Sa)

 

2.hod

TV

TVd

(98S)

spojí

Trenčanský Pavel

(Sa)

 

3.hod

D

A2

(36CH)

supluje

Kulhánek Milan

(Sl)

 

3.hod

D

A1

(36CH)

spojí

Kulhánek Milan

(Sk)

 

6.hod

Z

 

(38HV)

změna

Prchal Aleš

 
 

8., 9. hod odpadá

2.A

1.hod

A

A2

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

1.hod

A

A3

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Sk)

 

4.hod

VV

Vv

(27Č)

navíc

Staněk Petr

 
 

4.hod

VV

Vv

 

odpadá

 

(Pe)

 

5.hod

M

 

(16M)

navíc

Ringel Jiří

 
 

5.hod

Z

   

odpadá

 

(Pr)

 

6.hod

LF

LP2

 

odpadá

 

(Šj)

 

6.hod

LB

LP1

 

odpadá

 

(Tr)

 

2. hod výchovná akce

 

7.- 9. hod odpadá

2.V

2.hod

M

A1

(19M)

supluje

Vodňanská Hana

(Mi)

 

2.hod

M

A2

(19M)

spojí

Vodňanská Hana

(Sk)

 

4.hod

A

 

(40A)

supluje

Michálková Alena

(Pr)

 

6.hod

TV

TVd

 

odpadá

 

(Sa)

 

6.hod

TV

TVh

 

odpadá

 

(Md)

 

7.hod

TV

TVd

 

odpadá

 

(Sa)

 

7.hod

TV

TVh

 

odpadá

 

(Md)

 

8., 9. hod odpadá

3.A

1.hod

SVS

SVS

 

odpadá

 

(Ra)

 

1.hod

SF

SF

 

odpadá

 

(Šj)

 

2.hod

SVS

SVS

 

odpadá

 

(Ra)

 

2.hod

SF

SF

 

odpadá

 

(Šj)

 

3.hod

B

 

(25)

supluje

Lorencová Ludmila

(Hm)

 

4.hod

Inf

 

(IVT1)

supluje

Horák Vojtěch

IVT1+2

 

5.hod

M

 

(19M)

změna

Vodňanská Hana

 
 

8., 9. hod odpadá

 

6. hod jiný důvod

3.V

1.hod

F

 

(46F)

přesun <<

Hnyk Michal

z 6.hod

 

1.hod

D

   

odpadá

 

(Ku)

 

2.hod

Č

 

(25)

supluje

Vnuková Helena

(Ze)

 

3.hod

CH

 

(46F)

změna

Hnyková Barbora

pozdější zahájení - do 10.00 u MZ

 

4.hod

B

A2

(36CH)

supluje

Lorencová Ludmila

(Sk)

 

4.hod

B

A1

(36CH)

spojí

Lorencová Ludmila

(Sm)

 

6.hod

F

   

přesun >>

 

na 1.hod

 

8., 9. hod odpadá

4.V

3.hod

Č

 

(16M)

supluje

Vnuková Helena

(Lg)

 

8., 9. hod odpadá

5.V

1.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(Lg)

 

2.hod

VV

VV

 

přesun >>

 

na 12.5. (Čt) 1.hod

 

3.hod

D

 

(57)

supluje

Janoušková Magdaléna

antika

 

4.hod

A

 

(16M)

supluje

Matuszkiewicz Iwona

(Tr)

 

5.hod

A

A1

(15VV)

změna

Knittelová Helena

 
 

5.hod

A

A3

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

5.hod

A

A2

(15VV)

spojí

Knittelová Helena

(Sk)

 

5.hod

A

A4

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Sm)

 

6.hod

CH

   

odpadá

 

(Čp)

 

7.hod

LCH

LP3

 

odpadá

 

(Hb)

 

7.hod

LF

LP2

 

odpadá

 

(Šj)

 

8., 9. hod odpadá

6.V

1.hod

A

A3

(40A)

spojí

Matuszkiewicz Iwona

(Sk)

 

1.hod

A

A2

(40A)

změna

Matuszkiewicz Iwona

 
 

4.hod

VV

VV

(15VV)

přesun <<

Petričenko Larisa

z 26.5. (Čt) 3.hod

 

4.hod

VV

VV

 

přesun >>

 

na 26.5. (Čt) 3.hod

 

5.hod

ZSV

 

(25)

supluje

Výravský Karel

(Šj)

 

6.hod

LF

LP2

 

odpadá

 

(Šj)

 

6.hod

LCH

LP3

 

odpadá

 

(Hb)

 

7.hod

ZSV

   

přesun >>

 

na 17.5. (Út) 4.hod

 

2. hod výchovná akce

 

8., 9. hod odpadá

7.V

1.hod

SVS

SVS

 

odpadá

 

(Ra)

 

1.hod

SF

SF

 

odpadá

 

(Šj)

 

2.hod

SVS

SVS

 

odpadá

 

(Ra)

 

2.hod

SF

SF

 

odpadá

 

(Šj)

 

3.hod

B

Inf2

(58J)

supluje

Trenčanský Pavel

(Ze)

 

3.hod

B

Inf1

(58J)

spojí

Trenčanský Pavel

(Hr)

 

4.hod

A

 

(57)

supluje

Salašová Martina

(Čp)

 

5.hod

B

 

(27Č)

supluje

Trenčanský Pavel

(Ra)

 

8., 9. hod odpadá

 

6. hod jiný důvod

Pedagogický dohled u třídy:

3.A, 6. hod - Mádle Miroslav

7.V, 6. hod - Mádle Miroslav

Suplování:   Pátek 20.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 16.5.2022 (13:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

1.A

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

1.V

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

2.A

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

2.V

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

3.A

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

3.V

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

4.V

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

5.V

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

6.V

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

7.V

       

odp.

odp.

odp.

odp.

odp.

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čápová Markéta

Rn

Vd

..

Vn

..

..

     

Hnyk Michal

         

-

     

Hnyková Barbora

         

-

     

Horák Vojtěch

         

-

     

Hornychová Marie

 

Ja

Vd

Pe

..

..

     

Janoušková Magdaléna

         

..

     

Knittelová Helena

-

..

-

-

..

..

     

Kulhánek Milan

Hr

..

Ja

Ja

-

-

     

Kroupová Eva

         

-

     

Lengál Marek

Vd

Mt

Sl

..

-

..

   

Lorencová Ludmila

     

..

..

-

     

Mádle Miroslav

 

Ja

     

-

     

Matuszkiewicz Iwona

-

-

     

-

     

Michálková Alena

Vd

-

-

 

-

     

Petričenko Larisa

 

Ja

     

..

     

Prchal Aleš

 

-

 

Md

>>

..

     

Rambousková Šárka

-

Hr

Hn

-

..

..

     

Salašová Martina

-

Sk

-

   

..

     

Smolíková Jitka

 

-

Pr

Sk

-

-

     

Šleis Jiří

Hn

-

Mt

..

..

     

Trenčanský Pavel

 

Lo

-

   

>>

     

Vodňanská Hana

     

Pe

..

..

     

Výravský Karel

     

-

-

-

     

Zbořilová Dagmar

       

-

-

     

Zenknerová Jana

Pr

-

Hr

Ja

..

-

     

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

2.hod

B

 

(36CH)

supluje

Lorencová Ludmila

(Tr)

 

3.hod

D

 

(38HV)

supluje

Janoušková Magdaléna

antika

 

4.hod

A

 

(36CH)

supluje

Mádle Miroslav

(Pr)

 

5.- 9. hod odpadá

1.V

2.hod

A

A2

(40A)

spojí

Slováková Dana

(Sl)

 

5.- 9. hod odpadá

2.A

1.hod

M

 

(16M)

supluje

Ringel Jiří

(Čp)

 

2.hod

Fj

FJ

(51N)

spojí

Janoušková Magdaléna

Odučí Angélique.

 

2.hod

R

RJ

(59R)

spojí

Janoušková Magdaléna

Práce zadána od Ja.

 

2.hod

N

NJ2

(58J)

spojí

Janoušková Magdaléna

(Md)

 

4.hod

A

 

(46F)

supluje

Matuszkiewicz Iwona

(Šj)

 

5.- 9. hod odpadá

2.V

3.hod

Z

 

(46F)

supluje

Prchal Aleš

(Sm)

 

4.hod

A

 

(27Č)

supluje

Salašová Martina

(Lg)

 

5.- 9. hod odpadá

3.A

1.hod

ZSV

 

(57)

supluje

Výravský Karel

(Šj)

 

2.hod

M

 

(16M)

supluje

Vodňanská Hana

(Čp)

 

3.hod

M

Č2

(19M)

spojí

Vodňanská Hana

(Hm)

 

4.hod

Č

Č1

(19M)

supluje

Petričenko Larisa

Práce zadána od Hm.

 

4.hod

Č

M2

(19M)

spojí

Petričenko Larisa

Práce zadána od Hm.

 

5.- 9. hod odpadá

3.V

1.hod

Z

 

(40A)

supluje

Prchal Aleš

(Ze)

 

4.hod

A

A1

(40A)

spojí

Slováková Dana

(Sm)

 

5.- 9. hod odpadá

4.V

1.hod

M

TVh

(19M)

supluje

Vodňanská Hana

(Lg)

 

1.hod

M

TVd

(19M)

spojí

Vodňanská Hana

(Mi)

 

2.hod

OV

TVh

(27Č)

spojí

Výravský Karel

(Lg)

 

2.hod

OV

TVd

(27Č)

supluje

Výravský Karel

(Mi)

 

4.hod

Č

 

(57)

supluje

Vnuková Helena

(Čp)

 

5.- 9. hod odpadá

5.V

2.hod

Inf

Č1

(IVT2)

spojí

Horák Vojtěch

(Ra)

 

3.hod

M

Č2

(40A)

spojí

Hnyk Michal

(Ra)

 

5.- 9. hod odpadá

6.V

1.hod

Inf

Č2

(IVT2)

spojí

Horák Vojtěch

(Ku)

 

2.hod

Fj

FJ

(51N)

spojí

Janoušková Magdaléna

Odučí Angélique.

 

2.hod

R

RJ

(59R)

spojí

Janoušková Magdaléna

Práce zadána od Ja.

 

2.hod

N

NJ2

(58J)

spojí

Janoušková Magdaléna

(Md)

 

3.hod

Inf

M1

(IVT2)

spojí

Horák Vojtěch

(Ze)

 

4.hod

D

Č1

(16M)

spojí

Janoušková Magdaléna

(Ku)

 

4.hod

D

M2

(16M)

supluje

Janoušková Magdaléna

antika

 

5.- 9. hod odpadá

7.V

1.hod

M

 

(38HV)

změna

Hnyk Michal

 
 

2.hod

M

 

(25)

supluje

Hnyk Michal

(Šj)

 

3.hod

A

 

(25)

supluje

Matuszkiewicz Iwona

(Lg)

 

4.hod

B

 

(38HV)

změna

Trenčanský Pavel

 
 

5.- 9. hod odpadá

Suplování:   Pondělí 23.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 16.5.2022 (13:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Hnyková Barbora

-

-

-

-

....

....

..

-

-

Kulhánek Milan

..

..

-

..

....

....

..

-

-

Lengál Marek

-

....

....

..

-

....

-

..

..

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

7.hod

CR

CR

 

odpadá

 

(Ku)

2.A

1.- 9. hod exkurze

3.V

7.hod

CH

   

odpadá

 

(Hb)

5.V

7.hod

CR

CR

 

odpadá

 

(Ku)

6.V

1.hod

Z

 

(48D)

přesun <<

Prchal Aleš

z 27.5. (Pá) 5.hod

 

1.hod

Č

   

odpadá

 

(Ku)

7.V

8.hod

SD

SD

 

odpadá

 

(Lg)

 

9.hod

SD

SD

 

odpadá

 

(Lg)

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 1.- 9. hod - Kulhánek Milan

Děkujeme, že dodržujete klid v době konání maturitních zkoušek.

Suplování:   Úterý 24.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 16.5.2022 (13:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

4.V

vých

vých

vých

vých

vých

vých

vých

vých

vých

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Čápová Markéta

           

-

..

..

Kulhánek Milan

..

..

..

....

-

....

-

-

-

Lengál Marek

-

-

..

-

-

-

..

-

-

Petričenko Larisa

..

....

-

....

..

-

-

-

-

Salašová Martina

....

....

..

..

..

-

-

-

-

Vodňanská Hana

-

               

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.- 9. hod exkurze

4.V

1.- 9. hod výchovná akce

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 1.- 9. hod - Kulhánek Milan

4.V, 1.- 9. hod - Salašová Martina

Děkujeme, že dodržujete klid v době konání maturitních zkoušek.

Suplování:   Středa 25.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 16.5.2022 (13:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kulhánek Milan

....

..

..

..

....

-

....

-

-

Lengál Marek

....

....

-

-

-

..

....

-

-

Prchal Aleš

   

....

..

....

       

Změny v rozvrzích tříd:

2.A

1.- 9. hod exkurze

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 1.- 9. hod - Kulhánek Milan

Děkujeme, že dodržujete klid v době konání maturitních zkoušek.

Suplování:   Čtvrtek 26.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 16.5.2022 (13:14)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

2.A

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

exku

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Kulhánek Milan

....

..

-

-

..

-

..

-

-

Lengál Marek

..

....

....

-

-

..

-

..

..

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

1.hod

VV

VV

 

přesun >>

 

na 2.6. (Čt) 2.hod

2.A

1.- 9. hod exkurze

5.V

1.hod

VV

VV

(16M)

přesun <<

Staněk Petr

z 2.6. (Čt) 2.hod

 

1.hod

VV

VV

 

odpadá

 

(Lg)

6.V

3.hod

VV

VV

(27Č)

přesun <<

Staněk Petr

z 19.5. (Čt) 4.hod

 

3.hod

VV

VV

 

přesun >>

 

na 19.5. (Čt) 4.hod

Pedagogický dohled u třídy:

2.A, 1.- 9. hod - Kulhánek Milan

Děkujeme, že dodržujete klid v době konání maturitních zkoušek.

Suplování:   Pátek 27.5.2022

bez maturitních tříd; datum výpisu: 16.5.2022 (13:14)

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

Lengál Marek

....

....

....

....

....

-

....

-

-

Vodňanská Hana

-

-

             

Změny v rozvrzích tříd:

1.A

4.hod

Č

 

(16M)

navíc

Knittelová Helena

 
 

4.hod

Z

   

odpadá

 

(Pr)

6.V

5.hod

Z

   

přesun >>

 

na 23.5. (Po) 1.hod

Děkujeme, že dodržujete klid v době konání maturitních zkoušek.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB