Ekoklub v Nowe Rudě
07.05.2009
V dubnu se uskutečnilo další setkání mezinárodního Ekoklubu na gymnáziu v Nowe Rudě (viz fotogalerie). Tentokrát byla předmětem workshopu problematika alternativních zdrojů energie. Součástí programu byla i návštěva budovaných solárních ohřívačů vody na s
Historie: 