Neletěli jsme letadlem, jen jeli velkým autobusem od HájekBus přes Martínkovický most, a to byl skoro adrenalinový zážitek. Nic jsme nevyhráli, i když do poslední chvíle jsme mysleli, že máme první místo. To bylo ale nakonec nepěkné zklamání. Tak jsme aspoň měli výlet do Nové Rudy a Polský Institut v Praze je ochotný s námi spolupracovat. Takže nakonec výhra. Všem, kteří naší školu zastupovali, děkujeme.
IM
P.S. Cenné 4.místo vybojovali Tereza Burianová 6.V, Kristián Hejdánek 3.A, Lenka Klimová 7.V, Eliáš Týfa 1.A. Děkujeme za reprezentaci školy.


