Creative methodology

Mgr. Jitka Smolíková absolvovala vzdělávací pobyt na Maltě.

Creative methodology

Malta, St.Paul´s Bay, Alpha School of English – zde byl kurz, kterého jsem se účastnila v rámci projektu Erasmus+, KA1, mobilita jednotlivců v oblasti vzdělávání.

Možná bych na úvod měla vysvětlit, proč jsem si vybrala Maltu. I když se jedná o nejmenší stát EU, má ostrov co nabídnout. Moře, které mi dává pocit svobody a do jehož modré barvy bych se mohla dívat hodiny. Na každém rohu na Vás dýchá bohatá historie. Na kurzu na Maltě jsem byla před několika lety ve městě Sliema. Chtěla jsem znovu vidět hlavní město Vallettu, které je „The capital of culture 2018“. Chtěla jsem se toulat uličkami Mdiny, bývalého hlavního města, a být zase okouzlena balkóny všech barev.

Kurz vedla rodilá mluvčí. Christine Armstrong je 70letá atraktivní a aktivní, nevyhořelá dáma. Píše knihy pro děti, má přehled v historii, umění, kultuře i politice, ráda cestuje. Kurz s ní byl obohacující po všech směrech. Svoji „creative methodology“ jsem první týden sdílela s kolegy z Polska a Lotyšska. Druhý týden byla výuka one - to - one.

V rámci výuky jsme navštívili představení o historii Malty „The Malta Experience“, nemocnici z 16. století „The Knights Hospitallers“, velmi moderní na tehdejší dobu , show 5D Malta a ostrov Gozo. Tam jsme se užili nádherné výhledy z Citadelly v hlavním městě Victorii.

Děkuji kolegyni M.Salašové za úspěšné podávání žádosti o zařazení do programu a vedení školy za možnost takto se vzdělávat. JS

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB