Čtenářská výzva zdárně pokračuje

Do školní knihovny v poslední době přibyla řada nových lákavých titulů. Studenti všech ročníků do ní našli cestu, od začátku tohoto školního roku už bylo zapůjčeno více než 160 knih.

Čtenářská výzva zdárně pokračuje

Zatím pět studentek odevzdalo své recenze do čtenářské výzvy, jsou k nahlédnutí v prostoru před knihovnou nebo zde v elektronické podobě.
Dnes přinášíme recenzi Terezy Haškové z primy, která ji odevzdala jako úplně první z celé školy. Můžete se v ní dočíst, co oceňuje na knížce fantasy žánru Dívka jménem Willow. Další zajímavou recenzi, tentokrát na detektivní román, přinesla Tereza Antošová z kvarty. Kristýně Volfové a Anně Hůrkové, studentkám čtvrtého ročníku, se už dokonce podařilo splnit všechna zadání čtenářské výzvy, a tak se mohou těšit na svou knižní odměnu.
Všechny recenze si můžete přečíst zde: 


https://www.gybroumov.cz/cs/studenti/recenze

Těšíme se na další příspěvky a tipy na skvělé knížky!

Nezapomeňte, že jednu knihu nelze použít pro splnění více zadání. Musíte si vybrat, k jakému bodu ji napíšete.
Kniha se může v recenzích čtenářské výzvy objevit pouze jednou, proto sledujte recenze svých spolužáků, aby se knihy neopakovaly.
Informace k tématům knižní výzvy a požadavkům recenze si můžete vyzvednout na chodbě ve 2. patře u knihovnické vitrínky nebo přímo v knihovně.
Všechny recenze prosím posílejte na e-mail knittelova@gybroumov.cz nebo do chatu Teams.
(hk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB