Florbal: Okresní finále nám proklouzlo mezi prsty

Text Pavla Trenčanského o boji našich nejmladších studentů ve florbalu najdete i na facebooku školy.

Florbal: Okresní finále nám proklouzlo mezi prsty

     Všechno vypadalo tak jasně a jednoduše. Po první sérii zápasů okrskového kola ve florbalu mladších žáků jsme dvěma výhrami opanovali první místo průběžné tabulky a sahali po zlatě, které by nás katapultovalo do okresního finále. Kouč Trenčanský již objednával jízdenky do toho nejluxusnějšího autobusu směr Jaroměř, šampaňské se chladilo a mistr kameník bral do ruky kladívko, aby do místního florbalového piedestalu vytesal jméno vítězného týmu pro rok 2016 – Gymnázium Broumov. Bohužel. Ač nám v posledních dvou zápasech chyběla k postupu jedna ušmudlaná remíza, nestalo se. Zmar, smůla, beznaděj. Tak snad za rok.

     Kondolence a poděkování za 2. místo nicméně náležejí následujícím studentům: Josef Hlaváček (nejlepší hráč turnaje), Petr Liskovský, Matěj Vyhnálek, Mikuláš Danihel, Jan Slavík, Václav Pražák, Maxmilián Hartwich, Filip Pancner, Miloš Teichman, Matěj Hypšman (nejlepší brankář turnaje).

                                                                                                                             Za sekci TV - Pavel Trenčanský

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB