Hana Bartoňová z tercie mezi elitními volejbalistkami kraje

Studentku tercie vyzpovídala Jitka Smolíková. Hana se dostala do krajského výběru volejbalistek ve své kategorii.

Hana Bartoňová z tercie mezi elitními volejbalistkami kraje

Rozhovor s Hanou Bartoňovou o jejím volejbalovém úspěchu

Hanko, Tvoji spolužáci a kamarádi vědí, že jsi nejen výborná studentka, ale že se Ti daří i na poli sportovním. Mohla bys nám, prosím, popsat svůj nedávný úspěch?

Děkuji, v září jsem jela na první sraz volejbalového výběru dívek mého věku. Jedná se o reprezentaci našeho kraje. Na začátku nás bylo 40, po každém srazu se několik holek vyřadilo. Zatím byly 4 srazy a zbylo nás 16. Teď už vypadnou pouze 4.I kdybych mezi nimi byla já, myslím, že top 16 je dost dobrý výsledek.

Kdo Tě k volejbalu přivedl, jak dlouho hraješ a v jakém týmu?

K volejbalu mě přivedli moji rodiče, kteří chtěli, abychom si se sestrou vyzkoušely co nejvíc věcí, hudební nástroje i sporty. Hrát jsem začala v 7 letech, kdy můj taťka začal trénovat volejbal v Broumově.

Máš cíle, přání a sny, které se volejbalu týkají?

Ráda bych se dostala do krajského týmu, ale je tam obrovská konkurence.

Co Ti pomohlo k výběru do top 16 v KHK?

Taťka mě tam přihlásil, abychom získali nějaké nové zkušenosti. Moc jsme od toho neočekávali, ale zatnula jsem zuby a snažila se ze sebe dostat to nejlepší, což se mi podle mě povedlo.

Děkuji za rozhovor.

Ať se daří i nadále!

JS

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB