Michal Hnyk: Ahoj, zase po roce!

I letos můžete v soutěži Vím proč podpořit naše mladé badatele svými hlasy, a ještě se u toho pobavit!

Michal Hnyk: Ahoj, zase po roce!

    I letos jsme se na vědeckém kroužku SCHIFT pořádně činili a v soutěži zábavných fyzikálních videí Vím proč máme tentokrát dvě želízka v ohni:
Eliška Hornychová (2. V) s videem na téma Elektronika:  https://www.svetenergie.cz/cz/vim-proc/video/3044

Jana Bartoňová + Klára Dostálová (7. V + 6. V) s videem na téma Elektromagnetismus:  https://www.svetenergie.cz/cz/vim-proc/video/3079

Tak neváhejte, pobavte se, něco se u toho dovíte, a třeba i zjistíte, jakou krásu dokáže stvořit malé Gympláče!
A když už budete v tom - pomozte ocenit tvrdou práci autorek srdíčkem, které jim dá šanci zvítězit v divácké kategorii soutěže. Hlasování je jednoduché: Klikněte na srdíčko u daného videa, zadejte svůj e-mail a klikněte v doručené poště na potvrzovací odkaz (a nebojte, spam odtud ještě nikomu nepřišel :-)). Hlasovat můžete ze stejného e-mailu pro obě videa.

V příštím ročníku se můžete těšit minimálně na tři projekty, které se do toho letošního už z časových důvodů nevešly - takže pokud vás zajímá, jak to vypadá, když strčíte mobil do mikrovlnky a zapnete ji; jak sami doma můžete vidět radioaktivitu pomocí vlastnoručně vyrobené mlžné komory; nebo jak se navrhují elektronické obvody a vyrábějí plošné spoje, těšte se!

Mým milým Kroužkovcům děkuji za nasazení, se kterým se pouštěli do vymýšlení experimentů, sepisování scénářů, život ohrožujících kaskadérských kousků i hereckých výkonů před kamerou a za odvahu experimentovat, jít s kůží na trh a věnovat svůj čas dobré věci. Jste skvělí!

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB