Najde se třída, která napíše Arwinovi?

Studium Arwina podpořily obě letošní maturující třídy, děkujeme.

Najde se třída, která napíše Arwinovi?

Arwin Noel de Sousa je indický chlapec, který tak trochu patří ke Gymnáziu Broumov. Narodil se v roce 2000 a studuje na katolické škole. Studuje také díky tomu, že mu studenti naší školy přispívají na školní učebnice, školné, uniformu a další potřeby spojené se školou.
Od roku 2006 do roku 2012 byl Arwin adoptivním synem tehdejší primy - oktávy, od roku 2012 do 2016 byl "synem"  oktávy maturující 2016. Dnes nemá stálou třídu, která by s ním komunikovala. Učí se velmi dobře, chtěl by být v životě policistou. Pochází z velmi skromných poměrů, otec je námezdní dělník v továrně zpracovávající tabák, maminka mu umřela. Roční sponzorství je 5000 korun, což pokryje veškeré náklady na jeho studium.

Najde se nějaká třída, která ještě do konce tohoto školního roku napíše dopis do Indie?

A najde se nějaká třída, která by udělala nějakou akci, třeba tradiční pečení dobrot, která by přispěla výtěžkem na studium Arwina pro další školní rok. Zatím máme částku 2000 korun od současných maturantů. Jim děkujeme. (mk)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB