Okresní kolo ve stolním tenise družstev - medailová umístění našich studentů

Informace Mgr. Květy Strašilové o proběhu Okresního kola ve stolním tenise družstev.

V Polici nad Metují dne 19.10.2017 se konalo Okresní kolo ve stolním tenise družstev. V kategorii starších žáků a žákyň byla možnost postoupit do krajského finále. Naše dívky měly nakročeno k vítězství obdobně jako vloni, ale letos jim postup unikl o 1 vítězství ve dvouhře proti ZŠ Krčín Nové Město. Celkově obsadily 2. místo a chlapci 3. místo. V letošním roce se hrála také soutěž v jednotlivcích, kde získala naše nejlepší hráčka Leona Frydrychová(tercie) pěkné 2.místo(prohrála pouze 1 zápas). Náš dívčí tým reprezentovala také Šárka Novotná a všestranná sportovkyně Sára Grimová, která v jednotlivcích skončila na 4. místě (obě z kvarty).
Chlapecké družstvo bylo složeno také z kvartánů: V.Škoda, J.Kovařík a L.Hrubý.
Děkujeme všem za skvělou reprezentaci školy.