Páteční vernisáž výstavy obrazů

Pravidelné podvečerní vernisáže výstav v chodbě v prvním patře gymnázia se staly běžnou rutinou...

Páteční vernisáž výstavy obrazů

Pravidelné podvečerní vernisáže výstav v chodbě v prvním patře gymnázia se staly běžnou rutinou… a máme z toho radost. Jsou to vždycky milá setkání absolventů, spolužáků napříč ročníky, přátel školy a náhodných kolemjdoucích… a máme z toho radost.

V únoru vystavuje svoje malby a kresby Jaroslav Vávra (abs. 1984), na vernisáž dorazila početná skupina jeho spolužáků s květinami a šampaňským, takže jsme byli svědky třídního minisrazu, volně se připojili i ostatní návštěvníci a bylo to pěkné. Autor si výstavu uvedl, pro atmosféru zahrála a zapívala zkušená „vernisážová dvojka“ Johana Jirmanová z 2.A a Jiří Rambousek,absolvent nižšího gymnázia z roku 2017 a toho času student 6. ročníku Ježkovy konzervatoře.

A přece jen něco jinak! Jarda všechny svoje obrazy věnoval NF, takže chcete – li obrázek, za symbolickou cenu získáte originál a dobrý pocit, že jste podpořili gymnázium.

Děkuji Dáše Zbořilové za pomoc při instalaci, ředitelství školy, že můžeme, a všem, kdo přišli.

ŠáRa

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB