Páteční vernisáží jsme zahájili výstavu obrazů Davida Kubiny

Absolvent z 1994 byl letos oslavil 45. narozeniny.

Páteční vernisáží jsme zahájili výstavu obrazů Davida Kubiny

Páteční vernisáží jsme zahájili výstavu obrazů Davida Kubiny – absolventa z roku 1994, který by v srpnu býval oslavil 45. narozeniny. Podvečer se povedl, pan Vlastislav Tokoš, šéf Orlické galerie, přiblížil Davidovo dílo odborně, pan Petr Staněk na něj zavzpomínal jako na kolegu malíře a pan Marek Lengál Davida připomněl jako dlouholetého spolužáka a kamaráda.

O příjemnou atmosféru se postarala hudební dvojice – studentka 1. ročníku Johana Jirmanová a bývalý student Jiří Rambousek. Bravurní výkon. (Lze dohledat na sítích.) Zazněl mimo jiné i Davidův oblíbený Bob Dylan.

Děkuji všem, největší dík za pomoc při instalaci patří paní kolegyni Dáše Zbořilové a studentům sekundy, 4.A, kvinty, dále skvělému panu školníkovi Slávkovi Koláčnému – nebýt jich, tak to asi nestihneme.

Děkuji Davidovým rodičům, že nám obrazy ochotně zapůjčili, ředitelství gymnázia i základní školy, že jsme výstavu mohli ve škole uspořádat, děkuji kolegyním a kolegům, kteří přišli a výstavě připili na úspěch, a samozřejmě všem milým přátelům, známým i neznámým návštěvníkům, bez nich by vernisáž nestála za nic.

Výstava potrvá do 8. října, přijďte se podívat, stojí za to!

Za Nadační fond Gymnázia Broumov

ŠáRa

Fotky Petr Smolík

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB