Přespolním běžcům se dařilo

Zpráva Květy Strašilové o průběhu Okresního kola v přespolním běhu.

Přespolním běžcům se dařilo

Na Polickém" nebíčku"  21.9.2017 běžci z Gymnázia Broumov poměřily své kvality v Okresním kole přespolního běhu družstev ve všech 6 kategoriích. V letošním klání jsme byli velmi úspěšní. Chlapci v obou žákovských kategoriích  (H III a H IV) obsadili 1. místa a postup do krajského finále v Nové Pace. Druhým místem vybojovaly postup do kraje také dívky v kategorii VI.B ( kat. střední školy). Pěkné 3. místo získaly naše nadějné běžkyně v kat. D III. 

Zvláštní ocenění a velikou pochvalu si zaslouží jednotlivci Daniel Hypšman (4.V) byl nejrychlejším běžcem v kategorii H IV a Klára Machková (7.V) zvítězila v kategorii D VI.B , Petr Lískovský(3.V) doběhl ve své kategorii H III třetí, Vojtěch Rusin v kat. H IV také třetí. Těsně pod bednou Filip Pancner( 2.V ) v H III a rovněž čtvrtá v D III doběhla Barbora Brátová (1.V). Rovněž další naší závodníci dosáhli skvělých výsledků.

Soupisky postupujících družstev:

H III - F.Pancner a M.Hypšman (oba 2 .V), V.Pražák ,P. Lískovský  a J. Slavík (všichni 3.V)


HIV - D.Hypšman, V.Rusin, V.Škoda, J.Škoda ( všichni 4.V), M.Šubrt a M. Kuře (5.V)

DVI.B - K. Machková (7.V), V. Gajdošová a M. Šrůtková (obě 1.A), A. Karpfová (2.A).

Bronzové družstvo DIII: S.Hartová, E. Mertlíková (obě 2.V), B. Brátová, J.V. Chládková, L. Bohanská a N. Šrollová (všechny 1.V). 

Díky za výbornou reprezentaci a rovněž díky účastníkům družstev D IV a H VI.B, kteří na stupně vítězů letos nedoběhli. Postupujícím přejeme stejně pěkné výsledky v krajském kole 5.10. 2017. Trénujte - je tam velká konkurence sportovců - běžců.  


K. Strašilová 

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB