Školní knihovna restartována

Díky úsilí mnoha lidí se podařilo definitivně probudit gymnaziální knihovnu z hibernace. Studenti do ní pomalu nacházejí cestu a zdá se, že ji znovu usnout nenechají.

Školní knihovna restartována

Už v loňském školním roce nastal v knihovně čilý ruch. Knížky se přeskupovaly sem a tam, nové přicházely, téměř všechny byly obaleny do nových obalů, knihovna byla vymalována a opatřena novým nábytkem. Díky darům mnoha z vás se podařilo doplnit většinu titulů z maturitního seznamu z českého jazyka. A nejen to, objevily se i další poutavé a čtivé tituly, které se na policích asi příliš neohřejí. Nerada bych zapomněla na někoho z dárců, proto se raději nebudu pouštět do jejich vyjmenovávání. Skvělé je to, že se zapojilo mnoho našich bývalých studentů a jejich rodičů. Takže díky všem!

A také děkuji všem současným studentům, kteří koncem loňského školního roku zápasili s igelity a izolepami ve snaze knížky obalit.

Školní knihovna je otevřena každé dopoledne, všichni jsou vítáni!

Čtenářská výzva pro tento školní rok právě začala!

P.S.: Knih není nikdy dost, takže pokud máte doma tituly, které byste nám rádi darovali, prosím kontaktujte mě na e-mailu knittelova@gybroumov.cz.

(Helena Knittelová)

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB