Studují na gymnáziu: Beáta Wehrichová je členkou Ornitologické akademie

Studentka tercie se zajímá o ornitologii, v letošním roce se stala členkou Ornitologické akademie, tento víkend třeba sledovala sokolí populaci v Teplických skalách.

Studují na gymnáziu: Beáta Wehrichová je členkou Ornitologické akademie

O studentce našeho gymnázia a její zálibě jsme již psali. Beáta Wehrichová, studentka tercie, se stala členkou Ornitologické akademie pro tento rok. Uvádíme medailonek z webu birdlife.cz, kde jsou portréty mladých nadšenců ptactva.
JS


Beáta, 14 let, Broumovsko


O ptáky se zajímám už od malička a dostala jsem se k nim díky mojí sestře. Ptákům se zatím profesně nevěnuji a mám je jako koníček, ale do budoucna bych se jim profesně věnovala ráda. Nejvíce bych chtěla kroužkovat a zkoumat ptačí migraci. Moje oblíbené skupiny jsou drozdovití, lejskovití a šplhavci.

Certifikát

Newsletter

Chcete, abychom Vám zasílali novinky na e-mail? Napište Váš e-mail do formuláře a potvrďte. V případě, že již nemáte zájem o odběr novinek, stiskněte odebrat.


Jsme na FB