Naši šachisté vybojovali 12. místo na Mistrovství České republiky školních týmů v šachu ve Zlíně. V kategorii 6. - 9. tříd a příslušných gymnázií soutěžilo 31 družstev. Gratulujeme ke krásnému výsledku! Reprezentovali nás Sofiia Myronova (3. V), Michal Štěpán, Eva a Iva Archlebovy (4. V).
KS
