Dobojováno. Vysvědčení rozdána. A zasloužené zklidnění pro všechny. Studenty i učitele. K určitému zklidnění dojde i na našem facebooku a webu. Průběžně vás budeme i nadále informovat o všem dění kolem našeho gymnázia. Ale v klidnějším prázdninovém tempu. Letošní školní rok byl velmi hektický, naplněný desítkami akcí, které jsme pro vás vždy zmapovali jak zde na facebooku, tak i na webových stránkách. Pohled studentů na dění ve škole je i na instagramu.
Jsme rádi, že nám zachováváte přízeň, jsme taková velká rodina, čtou nás třeba maturanti z 50.let i dnešní studenti. Rádi zveřejňujeme nejen úspěchy našich absolventů, ale i jejich osobní příběhy a zajímavosti. Pokud by se někdo chtěl o svůj příběh podělit, případně dát tip na jiného absolventa, tak mě může kontaktovat, budu rád.
Zachovejte nám přízeň i nadále. Budeme rádi. Gymnázium Broumov je prostě jen jedno.
Na závěr slovem klasika - léto budiž pochváleno.
Milan Kulhánek
Příjemné prázdniny všem studentům i zaměstnancům
26.06.2026 | autor: PaedDr. Milan Kulhánek
Slovo redaktora webu a facebooku Gymnázia Broumov.
